• Новак
Предна Прошетка Фустани Со Резервоари Без Ракави За Жени Ремен За Шпагети Секојдневна Цврста Туника Маица Фустан Празнична Забава Против Вратот Едноставен Сарафа

Предна Прошетка Фустани Со Резервоари Без Ракави За Жени Ремен За Шпагети Секојдневна Цврста Туника Маица Фустан Празнична Забава

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Тип На Шема : Еднобојна Боја : Портокалова, Сива, Црна, Сина, Црвена Роза, Црвено Вино (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Neckline : V Ѓердан : краток Појас : Должина На Средниот Струк : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето ,c Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер и Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Фустан Со Маица Без Ракави, V Врат, Еднобојна, Лабава Едноставна Облека Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. 3. Карактеристика : Женски Сарафан На Плажа Со Прерамки, Женски Фустан Со Кошула Со Среден Струк, Женски Прави Кратки Фустани.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летни Маици Фустан, Секојдневен Лабав Фустан За Лулашка, Празничен Сарафан на Плажа, Едноставен и Модерен Краток Мини Фустан. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Специјалниот Дизајн Без Ракави Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата. Дизајн-Летен Сарафан Со Цврста Боја, Секојдневен Фустан На Плажа Со Шупливи Лулашки, Боемски Секси Фустани Со Маици. Нема Сомнение Дека Летните Месеци бараат Шарена, Светла Гардероба!. Прилика-Дизајнот На Природата Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба со Пријателите, Активности На Отворено, Излегување, Улично Носење, Запознавање, Дома, Работа Итн. Натпревар - Можете Да Го Облечете Многу Лесно Со Секоја Комбинација На Накит од Наметка,Сандали, Потпетици,Апостолки или Дури И Патики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката