• Новак
Glonme дами кратки ракави Поло фустан плус големина Бохо Сандерс копче надолу по летни фустани на плажа

Glonme дами кратки ракави Поло фустан плус големина Бохо Сандерс копче надолу по летни фустани на плажа

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женски летен фустан, краток фустан со краток ракав, жени Бохо Кафтан плажа Sundresspattern Тип : Штежалка : бела, розова, црвена, сина (по избор) големина : xl, 2xl, 3xl, 4xl, 5xl (следете ја табелата со големина за да изберете) Материјал : Полиестер Спандкснеклин : Lapel Deckdress должина : Shortsheeve Должина : Краток ракав : Пролет, лето -лето : Обични, патувања, одмор, работа, забава, секој ден, датуми, филмови Карактеристики : 1. Материјал : Краткиот фустан е направен од лесна ткаенина, и е толку пријателски за кожата и дише, лабавиот дизајн на фитинг ви носи удобно искуство за носење.2. Натпревар : Исто така е одлично да се спари овој модерен фустан со висока потпетица, сандали, капи, ѓердан и обетки за шик изглед.3. Дизајн : Womenените со кратки ракави лапел вратот на плажа, боемска празнична забава Кафтан краток фустан, мода плус големина маички фустани со џебови. Може да изгледате потенок со тоа што носите лабав фустан со V вратот. 4. Повод : Совршен за фустан да се носи на работа, забава, коктел, семејно собирање, датум или само за секојдневно облекување. Пакуван содржина : 1 x фустан (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - жени боемски шарен фустан, жени фустан со краток ракав, женски летни фустани на плажа, жени краток фустан. Материјал - 95%полиестер 5%спандекс. Ткаенината е мека и пријателска со кожата, удобна за вашата кожа . Дизајн - Краток фустан на вратот на жените, жени плус фустани со кошула, жени преголема летна садница, жени од празници на плажа, кратки фустани, дами бохо кафтан фустан со џебови, трендовски и елегантни. Повод - Едноставен и дизајн на природата го прави овој фустан совршен за работа, обичен, одмор, забава, одмор, секојдневно носење . натпревар - стил на овој краток фустан со потпетици или сандали за обичен изглед во текот на летото, ќе сакате. Можете исто така да се спарите со чизми во пролет, лето и есен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката