• Новак
Чарела Надвор Рамо Фустани За Жени Краток Ракав Повик Лабава Летен Градиент Печатени Резервоар Фустан Плажа Сарафан Небото Сина, И

Чарела Надвор Рамо Фустани За Жени Краток Ракав Повик Лабава Летен Градиент Печатени Резервоар Фустан Плажа Сарафан Небото Сина,

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават привлечни Овој Печатен Фустан е прекрасен! колку е удобно! Не пропуштајте го овој фустан. Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Тоа е многу мода и ве прави толку убавина. Пол : Женска Пригода : Забава, Секојдневно, Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Ви Посакувам пријатно шопинг искуство Во Нашите Врвови Продавница Блузи продавница е посветена на обезбедување женска облека како врвови Кошули Блузи.Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-2инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам!Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помала од нас големина, па ние ќе ви предложиме да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ако не можете да бидете сигурни, тоа ќе биде порелаксирано и удобно. Чарела е една од водечките онлајн продавници со висококвалитетна облека и други модерни додатоци од 2017 година. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн компанија за гардероба ширум светот. Наша цел е да им понудиме на нашите клиенти разновидна најнова и најмодерна облека.Нашата целна публика се жени на возраст од 18-49 години. Нашата Продавница обезбедува многу видови блузи за кошули : како што се кошули со 3/4 ракави за жени термални кошули за жени хавајска кошула црно-бела кошула со пруги жени кошула со голем брат црн дуксер бел дуксер момчиња кошули со долги ракави. Ние дизајнираме повеќе стилски капут за нашата кралица, исто како : зимски палта за мажи жолти мантили за дожд девојки зимски палта женски капут дожд палта за жени момчиња зимски капут машки зимски палта winterови палта за жени. Какви Панталони трчаме? Можете да ги најдете како што следува : карго панталони за мажи кожени панталони за жени спортски панталони за мажи јога панталони машки спортски панталони женски карго панталони жан фустан за жени. Ако сакате да Земете Состанок или забава, можете да го најдете стилот на фустанот што ви се допаѓа : фустан за забави за жени црни фустани за жени опашка миди фустан зимски фустан зелен фустан за жени црн фустан панталони жени женски фустани за свадбени гости полуформални фустани за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката