• Новак
Симплмасигени Женски Летен Фустан Без Ракави Женски Плус Големина Без Ракави Цветен Секојдневен Миди Фустан Плажа Лабава Сарафан

Симплмасигени Женски Летен Фустан Без Ракави Женски Плус Големина Без Ракави Цветен Секојдневен Миди Фустан Плажа Лабава Сарафан

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Женска Плус Големина Без Ракави Цветен Секојдневен Миди Фустан Плажа Лабава Сарафанкарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.3.Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови!4.Нега на облека : Рачно Перење Препорачуваме Или Хемиско Чистење на вашиот Врвен производ информации : Пол : Женскиматеријал : Полиестердекорација : Должина На Печатење : Обичен Стил : Секојдневен, моден, Кратка Должина На Ракавот : Краток Повод : Секојдневен,Дневен, Тип На Шема На Плажа : Печатење и рачно перење и машинско перење е Окпакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан ОТЕ : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да се споредите со големини на уникатен дизајн : Едноставен фустан со резервоар без ракави, тркалезен / V врат, фустан со печатени ленти/црн фустан/розов фустан/црвен фустан/бел фустан вратоврска половината, два странични џебови, исто така, без ракави додава малку сексипилност. Овој секојдневен фустан за боди совршен за секојдневно носење. ●Удобен женски тенк врвен фустан : Совршената Комбинација На Полиестер и Памук Осигурува Лесен Материјал За Пот и Не Се Збрчка Лесно, Што Гарантира Високо Ниво на Удобност и Лесна Нега. Овој Летен Секојдневен Фустан, Лесен За Облекување Или Исклучување. ● Фустанот е совршен за пролетен или летен ден. Дизајнот без ракави и меката ткаенина ве одржуваат ладни и удобни, појасот на половината може да се прилагоди за да одговара на вашето тело. Класичниот летен фустан никогаш нема да излезе од мода. Можете да го одржувате секојдневен со чизми, да го направите елегантен со ѓердан и високи потпетици. ●Повод : Убаво за секојдневен живот, канцеларија, работа, секојдневен изглед, дом, шопинг, училиште, лежење, одмор, одмор, плажа. ●Големина : големината на облеката во нашата продавница е азиска големина.Азиската големина е малку помала од Американската големина. Ве молиме проверете ја табелата со големини за купување. Потсетник : сите производи во оваа продавница рачно се мерат, доколку има грешка од 1-3 см, таа е во разумен опсег.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката