• Новак
Тркалезни Лушпи Од Портокал

Тркалезни Лушпи Од Портокал

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Готвач Занает лушпите од портокал се дизајнирани да лупат портокали на едноставен и практичен начин. Сечењето на сечилото без оштетување на портокалот и лушпите лесно може да се отстранат со рабовите. Дупката со големина на прстен го олеснува фаќањето. Тие ќе бидат корисни во вашата кујна, кутија за ручек, корпи со овошје. Комплетот вклучува вкупно 4 лушпи од портокал. ВНИМАНИЕ! НЕ Е ИГРАЧКА, НЕ ЗА ДЕЦА едноставен и практичен начин за лупење портокали - дупката со големина на прстен го олеснува грабањето. Сечилото се сече без оштетување на портокалот и лесно ги отстранува лушпите со работ. Малата големина го прави идеален за кутија за ручек. овошни корпи. - Лесен за чистење и чување. Светло портокалова боја. Комплетот вклучува вкупно 4 лушпи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката