• Новак
Shop4Ever Машка унија Jackек Британско знаме Велика Британија Графичка маица xx-Голем спорт сиво

Shop4Ever Машка унија Jackек Британско знаме Велика Британија Графичка маица xx-Голем спорт сиво

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Ексклузивни кошули за новини на брендот Shop4 Ever дизајнирани и печатени во Соединетите држави. Направено од материјал за мешавина од памук со удобно, модерно вклопување. Дизајнот може да се појави помал со поголеми димензии. Препорачајте да се измиете внатре со ладна вода. На располагање широк спектар на бои и стилови. Mop4ever Машка маица, дизајнирана и печатена во САД . Удобна, мешавина од памук, машка вклопена маица . Задоволство е задоволството на клиентите!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката