• Новак
Маица со кратки ракави за кратки ракави на Hanените на Ханес

Маица со кратки ракави за кратки ракави на Hanените на Ханес

Rating 
DEN 175.68

Достапност
Производот е достапен

Луѓето сакаат да кажат ништо не е совршено, но ние се молиме да се разликуваме. Нашиот ажуриран Perfect-T нуди изглед и чувство на бренд со висока мода и многу повеќе. Направено од мек, лесен памук одгледуван во САД, оваа женска маица со екипаж има тенок, модерен вклоп што го размачкува секое тело. Целиот памук : Лесен 100% памук со прстен што се чувствува супер мек против вашата кожа. (Пепел и лесен челик се мешавина од памук-полиестер.). Соединетите Американски Држави : Направено со одржливо одгледуван памук извори од американски фарми . Современа вклопување : има потенок современа силуета од нашата класична вклопување. Подигнете со големина ако претпочитате побиен вклопување . Подолга должина : Право полите може да се носат затегнати или неоткриени . Детали за дизајнот : Ребреста, јака на екипажот на екипажот . Квалитет на Ханес : Двоен игла зашипување на ракави и долни полите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката