• Новак
Фрагарн плус големина блузи за жени В - вратот печатени Кратки ракави Маица лабава кошула

Фрагарн плус големина блузи за жени В - вратот печатени Кратки ракави Маица лабава кошула

Rating 
DEN 381.12

Достапност
Производот е достапен

Големина : S Биста : 95cm/37.40" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 33cm/12.99" Должина : 65cm/25.59"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 34cm/13.39" Должина : 66cm/25.98"Големина : L Биста : 105см/41.34" рамо : 50см/19.69" ракав : 35см/13.78" должина : 67см/26.38"големина : xl Биста : 110см/43.31" рамо : 51см/20.08" ракав : 36см/14.17" должина : 68см/26.77"големина : xxl биста : 115см/45.28" рамо : 52см/20.47" ракав : 37см/14.57" должина : 69см/27.17"големина : хххл Биста : 120см/47.24" рамо : 53см/20.87" ракав : 38см/14.96" должина : 70см/27.56"прилика : должина на дневниот ракав : кратка дебелина на ракавот : Стандардни фестури : дизајн : в маица за вратот, кошули со ролни ракави, лесни врвови со кратки ракави, едноставни Маици Со цврста боја, секојдневни И шик закривени полите, безвременски.Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Постојат и други прашања, ве молиме почувствувајте ѓ ри да не контактирате!Што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Топсродови : Жени, Девојка : Секси, Мода : Одговара на големината на совпаѓање : можете да м атч фармерки, хеланки или секојдневни шорцеви со маици за да создадете секојдневен изглед. Валаните врвови на ракавите ја прават најслатката Маица ова лето!Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување или Сушење Во Линија Прилика : можете да ја носите на работа, училиште, спорт. Идеален е и за одмори, патувања, забави и танцување. Најсоодветен за пролет, лето и aut. Задолжителен врв за вашата гардероба!Сезона : Пролет, Лето, Autдизајн : В Маица за вратот, кошули со ролни ракави, лесни врвови со кратки ракави, едноставни маици со цврста боја, секојдневен и шик заоблен раб, безвременски. ♛Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-Фрагарн, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, ако сакате лабава, ви предлагаме да изберете поголема големина. ♛Повод : Добро За забава, клуб, секојдневен живот, канцеларија, дом, работа, плажа, патувања и летни активности во затворени простории и на отворено.Совршено вклопување со фармерки, слаби фармерки, шорцеви, јакна, ве прават шармантни и кул. ♛Испорака/Услуга : Откако ќе нарачате, веднаш ќе ја организираме испораката, генерално потребни се 10 до 12 дена за да се испорача, секој проблем што ќе ви го обезбедиме со решение во рок од 1741 часа. Ако не сте задоволни со производот што го добивте од нас, ние ќе обезбедиме целосна наплата бесплатно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката