• Новак
Секогаш Читајте Го Ситниот Принт Јас Сум Бременост Маица Жени Смешна Породилна Кошула Секојдневно Печатење На Букви Графички Врвови За Маици

Секогаш Читајте Го Ситниот Принт Јас Сум Бременост Маица Жени Смешна Породилна Кошула Секојдневно Печатење На Букви Графички

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Барате лежерна Маица која е совршена за секојдневно носење, лежење, патување и фитнес активности? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна Маица со кратки ракави! Нашата Маица е дизајнирана со уникатна и модерна графика на предната страна, обезбедувајќи да се издвоите од толпата. Но, тоа не е само стилски – тоа е исто така неверојатно удобно за носење. Ткаенината е мека на допир, а кошулата е малку растеглива, што го олеснува носењето и спарувањето со различни тимови. Една од Одличните работи за нашата Маица е нејзината разноврсност. Носете го за извршување задачи, дружење дома, патување или вежбање; оваа кошула е совршена за секакви активности. И не грижете се дали брзо ќе се намали или истроши – тој е направен од издржливи материјали дизајнирани да траат. Кошулата е исто така лесна за нега и може да биде машинска или рачно измиена, но не заборавајте да ја оставите да кисне премногу долго или да ја избелите. Користете течност за перење со температура не повеќе ОД 45 °C за да изгледате ново! Барате летен врв? Нашата женска графичка Маица сигурно ќе одговара на сметката. Оваа Маица доаѓа во различни бои и големини, така што можете да ја најдете совршената што одговара на вашиот стил. Без разлика дали се облекувате нагоре или надолу, нашата женска Маица е одличен избор. Тоа е симпатично, удобно и разноврсно, што го прави суштински дел од гардеробата на секоја жена. Па зошто да чекаме? Земете ги рацете на еден денес и доживејте ја удобноста и стилот на нашата женска стандардна Маица со кратки ракави! 1. ●Материјални Композиции●Цврсти бои 95% Полиестер, 5% Спандекс 2. ●Фина Работа●Повлечете го затворачот, тркалезниот врат, кратките ракави, Лесните, Уредните Шевови, Ракавот со Двојна игла и долниот раб. Изработени од супер мека и ладна ткаенина. 3.①Прилики без разлика дали се облекувате за ноќно излегување или лежите дома, нашите графички маици се совршени за секоја пригода. Одлични се и за вежбање и патување, со нивниот удобен и дише дизајн. 4.①Метод На перење И Предупредување Перење Во Машина, не сушете се, Избегнувајте белило и долго натопување. 5.●Уникатен Графички Дизајн● : во нашата продавница има стотици модели за печатење. Без разлика дали сте енергична, нежна, бунтовничка, Интровертна или екстровертна личност, дојдете и најдете своја боја во нашата продавница. Ти си тоа што го носиш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката