• Новак
Женски Основни Летни Маици Излегување Блузи Фахзија Графички Обични Шик Удобни Маици

Женски Основни Летни Маици Излегување Блузи Фахзија Графички Обични Шик Удобни Маици

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте во бркеви. ♡Име на брендот : БРКЕВИ ♡. ♡женски летни обични врвови Материјал : Удобен и дише. Исклучително е мек и лесен што никогаш не се збрчка. ♡Повод : Секојдневно Носење/Секојдневна/Активност На Отворено / Забава/Работа/Стил На Одмор. ♡Забелешка : . ♡Како да ја изберам нејзината големина?. Ве молиме нарачајте 1 големина нагоре тоа ќе биде посоодветно за вас. Дали е ова мек или погруб материјал?. ● Многу меко и удобно. ❥Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите. ❥Ново пристигнување ЗА ЛЕТО, задолжителен врв за секоја модна жена или тинејџерка. ❥Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе одговориме на вашата порака во рок од 24 часа за да го решиме проблемот. Enjoy уживајте во вашето време за купување!❥ Ткаенина : Ткаенината Погодна за кожата која е лесна и дише, ви носи пријатно искуство при носење. Натпревар : Совршено Со фармерки, хеланки, шорцеви, јога панталони, секојдневни панталони, синџир на џемпери, шал, ѓердан, чизми, потпетици, јакна или палта итн. Повод : Костум за секојдневно, секојдневно, дома, работа, патување, датум, забава, шопинг. Носење на Сите сезони особено Пролет и Лето. Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/ Закачете Или Исушете Ја Линијата/ Без Белило. Нашата Услуга : Фокусирајте се На задоволството на купувачот,слободно испратете ни е-пошта ако имате какви било прашања пред или по купувањето и ние ќе ви се вратиме во рок од 12 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката