• Новак
Жените Плус Големина О-Вратот Краток Ракав Копчиња За Печатење Памук Лен Гроздобер Блузи Маица Жени Долги Ракави Памук За Жени

Жените Плус Големина О-Вратот Краток Ракав Копчиња За Печатење Памук Лен Гроздобер Блузи Маица Жени Долги Ракави Памук За Жени

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Стил : Секојдневен, моден, Кратка Должина На Ракавот : Кратка Кошула Со Долги Ракави Женски Памучни Кошули Со Кратки Ракави Табела Со Долги Ракави : . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 23см/9.06" Должина : 68см/26.77"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 23.5 см/9.25" ДОЛЖИНА : 69 CM/27.17"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 115cm/45.28" рамо : 43cm/16.93" ракав : 24cm/9.45" ДОЛЖИНА : 70 CM/27.56"големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 120cm/47.24" рамо : 44см/17.32" ракав : 24.5 см/9.65" должина : 71см/27.95"големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 125см/49.21" РАМО : 45СМ/17.72" ракав : 25см/9.84" должина : 72см/28.35"Големина : ххххл сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 130см/51.18" рамо : 46см/18.11" ракав : 25.5 см/10.04" должина : 73см/28.74"големина : Хххххл САД : 18 ВЕЛИКА британија : 22 Еу : 48 биста : 135см/53.15" рамо : 47см/18.50" ракав : 26СМ/10.24" ДОЛЖИНА : 74см/29.13" и миењето раце и машинското Перење е во ред женска долга маичка. 4.Нега На Облека : Рачно Перење Препорачуваме Или Хемиско Чистење На Врвните Дами Маици. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови Долни Кошули Со Долги Ракави за Жени. 2.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна Рекреација,Дома. Женски Маици Лабава Одговара. Тип На Шема : Печати Женски Кошули Со Долги Ракави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката