• Новак
Строген Мода Плус Големина Женски Обични Кратки ракави Круг Вратот Еднобојна Маица макси фустани за жени 

Строген Мода Плус Големина Женски Обични Кратки ракави Круг Вратот Еднобојна Маица макси фустани за жени 

Rating 
DEN 244.64

Достапност
Производот е достапен

Мода Плус Големина Женски Обичен Краток ракав Круг Вратот Еднобојна Маица ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Карактеристики : ❀Материјал : Полиестер. дише и удобно. ❀Овој v вратот врвот, фармерки или шорцеви за стилски и изглед.❀ Повод : вратоврска печатени дуксер е погоден за тинејџерки и жени, совршен за секојдневен дневен, работа, забава, свадба, датум, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор, внатрешен И Надворешен производ информации : Пол : Женски Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, секојдневно миење раце И миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови разликата во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Вклучува : врвна Големина Биста Ракав Должина На Рамото L 110cm/43.31" 19cm/7.48" 43cm/16.93" 67.5 cm/26.57" Големина : L Биста : 110cm/43.31" Ракав : 19cm/7.48" Рамо : 43cm/16.93" Должина : 67.5 cm/26.57" Табела Со Големина : Големина : l биста : 110cm/43.31" ракав : 19cm/7.48" рамо : 43cm/16.93" должина : 67.5 cm/26.57"Големина : Xl биста : 117cm/46.06" Ракав : 19.5 cm/7.68" рамо : 44.5 cm/17.52" должина : 69cm/27.17"големина : xxl Биста : 124cm/48.82" ракав : 20cm/7.87" рамо : 46cm/18.11" должина : 70.5 cm/27.76"Големина : Xxxl биста : 131cm/51.57" ракав : 20.5 cm/8.07" рамо : 47.5 cm/18.70" должина : 72cm/28.35"големина : xxxxl Биста : 138cm/54.33" ракав : 21cm/8.27" рамо : 49cm/19.29" должина : 73.5 cm/28.94"големина : xxxxl биста : 145cm/57.09" ракав : 21.5 cm/8.46" Рамо : 50.5 cm/19.88" Должина : 75см/29.53" Секојдневен,далиј,датира,пролет,лето,танц,перформанси,забава,за работа,дома,одмор и многу повеќе. Совршено е да се комбинираат со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, не само што се погодни за секојдневна секојдневна облека, туку и професионални за работна облека.Блузи за жени совршени за секојдневна, канцелариска работа, Деловна Случајностпатувања,училиште, забава, плажа. Летните кошули не само што се издржливи, туку и дишат и отпорни на пот, така што ќе се чувствуваат удобно да се носат на телото. Со лесен материјал, овие маици ќе ве одржат ладни во летните денови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката