• Новак
Џек Харлоу Гепард Мета

Џек Харлоу Гепард Мета

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Оваа унисекс ултра памучна маичка е класика. Квалитетна памучна конструкција значи дека дизајните сигурно ќе блеснат. Рамената се прислушувани за добро вклопување на горниот дел од телото. Нема странични рабови, обезбедувајќи чист, непрекинат проток. Јаката има ребрести плетење за подобрена еластичност. Материјалите што влегоа во овој производ се одржливо извори и економски пријателски. . : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Средна ткаенина. : Класично вклопување. : Солза-далеку етикета . : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои) . : Средна ткаенина . : Класично вклопување . : Солза-далеку етикета.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката