• Новак
Машки Лабав Кружен Врат 3д Печатење Маица Со Долги ракави Топ Машки Врвови Со Долги ракави Дозвола За Одмор

Машки Лабав Кружен Врат 3д Печатење Маица Со Долги ракави Топ Машки Врвови Со Долги ракави Дозвола За Одмор

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Производот е достапен

Машки Лабав Кружен Врат 3д Печатење Маица Со Долги ракави Врвни Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Отпечатоци,Секојдневна Маица,Тркалезни Вратови,Модерни Маици,Долги Ракави ,Маици Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека, Модерни и модерни дизајни. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Пролет И Лето Пол : Мажи Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Обична должина На Ракавот : кратка Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Врвови Големина Големина Должина На Бистата Ракав Л Голем 100см/39.37" 72см/28.35" 42см/16.54" 60см/23,62" Големина : Л Големина : Голема Биста : 100см/39,37" Должина : 72см/28,35" Рамо : 42см/16,54" ракав : 60см/23,62" големина : м големина : Средна Биста : 96см/37,80" должина : 70см/27,56" рамо : 40см/15,75" ракав : 58см/22.83". Големина : Л Големина : Голема Биста : 100см/39,37 "Должина : 72см/28,35" Рамо : 42см/16,54 "Ракав : 60см/23,62". Големина : XL Големина : X-Голема Биста : 104cm/40.94 "Должина : 74cm/29.13" Рамо : 44cm/17.32 "Ракав : 62cm/24.41". Големина : XXL Големина : 2x-Голема Биста : 108cm/42.52 "Должина : 77cm/30.31" Рамо : 46cm/18.11 "Ракав : 68cm/26.77". Големина : XXXL Големина : 3 X-Голема Биста : 112cm/44.09 "Должина : 80cm/31.50 " Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 71cm/27.95". Големина : XXXXL Големина : 4 X-Голема Биста : 116cm/45.67 "Должина : 83cm/32.68" Рамо : 50cm/19.69 "Ракав : 73cm/28.74".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката