• Новак
Женски Моден Цврст В-Врат Слоевит Разгорен Ракав Макси Фустан Со Долг Ракав

Женски Моден Цврст В-Врат Слоевит Разгорен Ракав Макси Фустан Со Долг Ракав

Rating 
DEN 574.08

Достапност
Производот е достапен

Големина : С Биста : 96см/37,80" Половината : 58-96см/22,83-37,80" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 62см/24,41" Колк : 110см/43,31" Должина : 114см/44,88"Големина : М Биста : 100см/39,37" Половината : 62-100см/24.41-39.37" Рамо : 41см/16.14" ракав : 63см/24.80" колк : 116см/45.67" должина : 115см/45.28"големина : л биста : 106см/41.73" половината : 68-106см/26.77-41.73" рамо : 42см/16,54" ракав : 64,5 см/25,39" колк : 122см/48,03" должина : 116см/45,67"големина : Xl биста : 112см/44,09" половината : 74-112см/29,13-44,09" рамо : 43см/16,93" ракав : 66см/25,98" колк : 128см/50.39" должина : 117см/46.06"ве молиме проверете ја табелата со големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење3. Овој фустан е толку убав! Удобна ткаенина! Не го пропуштајте овој фустан, мора да го носите.Повод : Забава, секојдневно и секојдневно4. Совршен за забави, секојдневни и секојдневни, сигурно ќе ви се допадне2. Модерен дизајн ве прави попривлечни, нека вашата мода и убавина пред вашите пријатели и семејство, покажете го вашиот уникатен шарм вклучува : метод ЗА перење фустан ОД 1 ПАРЧЕ. Рачно миење Фрижидер, закачување или сушење погоден за : Женски Стил : Секојдневен. Вграденинформации За Производот.Дебелина : Стандарден женски фустан. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Материјал : лесен,удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сува. Женски фустан.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката