• Новак
drpgunly Женски Фустани Женски Обични Фустани, Бохо Цврст Екипаж Вратот Шупливи Надвор Сплис Ракав Средината На Долг Макси Фустан, Плус Големина Фустан Жените Падне Мо

drpgunly Женски Фустани Женски Обични Фустани, Бохо Цврст Екипаж Вратот Шупливи Надвор Сплис Ракав Средината На Долг Макси Фустан,

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Големина : С - - - - САД : 6ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10ЕУ : 36Биста : 95см/340" - - - - Рамо : 39см/135" - - - - - Ракав : 47см/150"Половината : 90см/343" - - - - Должина : 94см/301". Големина : М - - - - САД : 8ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12ЕУ : 38Биста : 100см/337" - - - - Рамо : 40см/175" - - - - - Ракав : 48см/190"Половината : 95см/340"Должина : 95см/340". Големина : Л - - - - САД : 10ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14ЕУ : 40Биста : 105см/434" - - - - Рамо : 41см/114" - - - - - Ракав : 49см/129"Половината : 100см/337" - - - - Должина : 96см/380". Големина : XL - - - - САД : 12ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16ЕУ : 42Биста : 110см/431" - - - - Рамо : 42см/154" - - - - - Ракав : 50см/169"Половината : 105см/434"Должина : 97см/319". Големина : ХХЛ - - - - САД : 14ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18ЕУ : 44Биста : 115см/428" - - - - Рамо : 43см/193"-Ракав : 51см/20.08"- - Половината : 110см/431" - - - - Должина : 98см/358 " Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примената ставка. Сезона : Пролет/Лето/Aut Пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен / Плажа Материјал : Тип На Полиестерска Шема : цврста должина на Ракавот : 3/4 Деколте На Ракавот : Должина На Фустан Со О-врат : Редовна Декорација : Шуплива Силуета : Лабаво Што добивате : 1 Х Фустан. Прилика : овој фустан, едноставен, но елегантен,дизајнот е најпопуларен и класичен во моментот, кој изгледа навистина модерен и елегантен.Вие сте во првите редови на модните трендови кога ќе го облечете. Женски Фустани Падне За Свадба Гостин Повик Плус Големина Фустан Удобно Ниска Пета Широк Со Станови Ширина Панталони Високи Ситни Високи Половини Црни Слаби Повлечете Кошули Долги Ракави Комбинезони Црвен V Вратот Зелена Свечена Јакна Едно Рамо " Женски Фустани За Специјални Прилики Злато Свадба Гостин Повик. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Тоа е совршена декорација . Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката