• Новак
Женски Принт Со Желка Долг Макси Фустан Секси Дневна Облека Летен Сарафан На Плажа Хавајски Фустани Со Прерамки Со Прерамки Без Ракави

Женски Принт Со Желка Долг Макси Фустан Секси Дневна Облека Летен Сарафан На Плажа Хавајски Фустани Со Прерамки Со Прерамки

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Макси Фустан На Вратот На Екипажот, Фустан Со Прерамки Без Ракави, Секојдневни Фустани За Нишање, Летни Боемски Фустани Тип На Шема : Печатена Желка, Печатена Делфин, Печатена Пеперутка Боја : 1#-20# (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер, 5% Спандексно Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Глуждот Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Карактеристики : врат На Екипажот, без ракави, печатен, секојдневен фустан на плажа. Тоа е толку убаво, ласкаво и може да биде облечено нагоре или надолу.2. Натпревар : овој женски фустан е многу разноврсен фустан. Изгледа одлично со сандали/чизми и долг ѓердан, нудат моден изглед за вас. Верувајте дека ќе добиете многу комплименти. Исто така, изгледа добро со палто или свилени чорапи кога времето ќе се излади.3. Повод : Одличен фустан за жени секојдневен/плажа/забава/дневно/канцеларија/свечена/дома/одмор / вечера датум. Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн.4. Подарок : нашиот фустан е основниот фустан за жените wardrobe.It може и како роденденски подарок за вашата мајка, сопруга или пријателка.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Летен печатен сарафан, секојдневен фустан на плажа без ракави, боемски фустани за нишање. Нема сомнение дека летните месеци бараат шарена, светла гардероба. Прилика-дизајнот На Природата го прави овој фустан одличен избор за секојдневно носење, средба со пријателите, активности на отворено, излегување, улично носење, запознавање, дома, работа итн. Натпревар - можете да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит од наметка, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката