• Новак
Мека Риболов Агол Прозрачна Зелена Во Темно Крап Море Риболов Опрема 4м

Мека Риболов Агол Прозрачна Зелена Во Темно Крап Море Риболов Опрема 4м

Rating 
DEN 511.20

Достапност
Производот е достапен

Опис : Риболов Агол Прозрачна Цевка .Одлично за правење апаратури за риболов на крап за привлекување .Може да се користи за опремување може да додаде атракција додека ноќен риболов или риболов во длабока вода.Материјал : ; Боја : Прозрачна Зеленило : прибл. Должина 4м/157инч, Внатрешен Дијаметар 1мм/0,04 инчи, Надворешен Дијаметар 2мм/0,08 инчен пакет Вклучува : 3 Парчиња Риболов Прозрачна Цевка : ве Молиме дозволете малку грешка во големината поради рачно мерење. Бојата може да биде малку поинаква од различниот монитор и светлина.Ве молиме љубезно разберете. Благодарам. Риболов Агол Прозрачна Цевка . Одлично за правење апаратури за риболов на крап за привлекување . Може да се користи за опремување може да додаде атракција додека ноќен риболов или риболов во длабока вода. Материјал : ; Боја : Прозрачна Зелена. Големина : прибл. Должина 4м/157инч, Внатрешен Дијаметар 1мм/0,04 инчи, Надворешен Дијаметар 2мм/0,08 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката