• Новак
Вадер на градите, големина 10, темно кафеава, ПР

Вадер на градите, големина 10, темно кафеава, ПР

Rating 
DEN 799.84

Достапност
Производот е достапен

Пролин 3112 10 Вадер на градите, големина 10, темно кафеава, ПР -градите, рамнини од типот на пети, машки, големина 10, инсим 34 ин., Целокупна должина 52 ин. , Мидолен материјал најлон, гума, thinsulate, Outsole материјал гума, се спротивставува на абразија, озон, карактеристики на колена, големи внатрешни џеб, низа за цртање, армирани јамки за појас (ремен не е вклучен), 1 пар карактеристики на боја : темно кафеава. Карактеристики : Подложни колена, големи внатрешни џебови, низа за цртање, армирани јамки на ременот (не е вклучен појас). Предмет : брадавици на градите. Големина : 10. Севкупна должина : 52 ". РЕСИСТИ : Абразија, озон. Пол : Машки. Тип на пети : обична. Горниот материјал : најлон, гума, thinsulate. Материјал од средна боја : најлон, гума, thinsulate. Материјал од надворешната страна : гума.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката