• Новак
Одебан Машки Мокасини И Лизгалки Папучи Мокасини Патики Со Тркалезни Прсти

Одебан Машки Мокасини И Лизгалки Папучи Мокасини Патики Со Тркалезни Прсти

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Опис : Рамни Мокасини Пол : Мажи, мажи, Мажи, Господинмокасини Тип На Шема На Чевли : Стил На Мокасини Со Еднобојни Мокасини : Мокасини, Чевли За Чамци, Чевли За Палуби, Мокасинфлати Боја На Чевли : Црна, Сива, Каки (Опционално)Лизгање На Мокасини Големина : САД 5.5, САД 6, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Менс мокасини Горен Материјал : Платнени Мокасини Надворешен Ѓон Материјал : Гумени Мокасини На Прстите Тип На Пета : Израмнување : Лизгање На Тип На Прсти : Затворена Висина На Цевката : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Забава, Секојдневни, СОСТАНОЦИ, ФИЛМОВИ, ОДМОРИ, ВОЗЕЊЕ, НА ОТВОРЕНО, ДОМАШНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Лизгање На Дизајнот : становите за удобни мокасини прифаќаат дизајн на врвки за чевли за влечење и без вратоврска што е погодно за облекување и полетување.2. Чевли со затворени Прсти : рамни чевли за Одење Со Тркалезни прсти за мажи, што ќе направи да изгледате пријатно и ќе ги заштити вашите стапала.3. Мека Влошка : Влошката има добра дише, ја подобрува плантарната влажна средина во рамни чевли, го инхибира растот на бактериите и ги одржува стапалата суви и чисти.4. Гумен Надворешен Ѓон што не Се Лизга : отпорот на лизгање е подобрен со линии на дното на надворешниот ѓон, што ве избегнува да паднете безгрижно. Ниската пета може да ги заштити вашите стапала од удар на подот.5. Повод : Мажите мокасини е совршен за секојдневен, канцеларија работа, училиште, нега чевли, затворен, отворено, возење, одење, шопинг, партија, клуб, дневно, датира, свадба, танц, патување и секоја пригода.Содржина на пакетот : 1 Пар Мокасини (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) 1. Горен Дел што дише : флексибилниот дизајн на горниот дел од платното може да ги држи нозете подалеку од влажни услови, да ги направи вашите стапала да дишат и да се исушат. 2. Дизајн на лизгање : дизајнот на панели Со раширени страни на горната линија ве прави лесни за вклучување и исклучување. Дополнителна поместена пета за удобност при одење. 3. Удобен гумен ѓон : овој ѓон е изработен од гума што не се лизга и отпорна на абење, што ќе ве натера да паднете и да ги подобрите чевлите цел живот. 4. Повод : Удобните машки чевли за пешачење се совршени за секојдневна работа, работа, шопинг, внатрешна, надворешна, дневна, забава, возење, клуб и друга пригода. 5. Идеален Подарок : мокасини мокасин чевли за мажи е погоден за денот на благодарноста, божиќ, денот на вљубените, денот на таткото или друг традиционален фестивал. Или можеби можете да им дадете подарок на вашите пријатели, пријатели, соученик, момци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката