• Новак
Машки Средна Висина Вадер Аква Тек Црна

Машки Средна Висина Вадер Аква Тек Црна

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Чувајте ги нозете безбедни во овие чевли со средна висина од Аква Тек. Одликувајќи Се Со Двојни Еластични Странични Гори, Удобен Горен Неопренови И Дренажни Дупки во Надворешниот Ѓон. Двојни Еластични Странични Гори. Двојно Повлекување На Ремени. Прилагодлив Велкро Ремен За Да Се Обезбеди Цврсто Вклопување. Тпу На Пределот На Прстите и Петиците За Заштита од Остри Предмети. ЕВА Ја Контурираше Удобната Влошка за Поддршка. Надворешен Ѓон со повеќе Дупки за Дренажа. Затворање на патент За Лесно Вклучување и Исклучување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката