• Новак
Под Оклоп Запалител 2. Очила За Сонце Сјајна Бела Сина

Под Оклоп Запалител 2. Очила За Сонце Сјајна Бела Сина

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Под Оклоп Запалувач 2.0 Очила За Сонце Сјајна Бела / Сина Лесните и издржливи Очила За сонце Под Оклоп Се ажурирани за подобри перформанси и поголема удобност што може да се репродуцира. Дизајнот без обрач нуди широко видно поле преку Оклопните Леќи отпорни на удари. Секоја леќа нуди 20 проценти подобрена периферна визија, со конзистентни перформанси од работ до работ. Уште подобро, тие се посилни од стандардните поликарбонатни леќи за да можете повеќе да ги сакате и да ги чувате подолго. Обложени за да ја одбијат водата, да се спротивстават на гребнатини и да ги блокираат дамките и дамките. Тие се држат со Рамка За Армурфузија која меша титаниум и Гриламид за лесна и силна комбинација. Вклучува рачки со три точки и прилагодлива носна подлога. Блокира 100% ОД U, УВБ и УВЦ зраци. Доаѓа во сјајна бела/сина боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката