• Новак
Кпоплк Машки Дуксер Со Качулка Машки Пуловер Дуксери Секојдневен Блок Во Боја Дуксер Со Качулка Со Џебови Сива, Л

Кпоплк Машки Дуксер Со Качулка Машки Пуловер Дуксери Секојдневен Блок Во Боја Дуксер Со Качулка Со Џебови Сива, Л

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Опис : . Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчиња. Стил : Мажи Мажи Атлетски Дуксер За Вежбање Во Теретана Дуксер Со Долги Ракави Пуловер За Обука Со Врвки Со Качулка со Џеб. Тип На Шема : Качулка, Врвка За Влечење, Џеб. Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 100% Полиестер. Деколте : Со Качулка. Должина : Должина На Колковите. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : umn, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица. Содржина На Пакетот : . 1 х Дуксери (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Изработен од полиестер и спандекс,многу дише, удобен и лесен.Полиестер и Спандекс. Прилика : Одлично За вашите патувања, секојдневен живот, работа, учење, спортови на отворено, одмори, специфична забава, пролет ,umn и зимско џогирање, прошетка, носење парови, носење пријатели, носење соученици итн. Погоден За Жени Мажи Девојки Момчиња, Модни Дуксери Со дигитален Принт Пуловер Дуксери Повеќе Бои, нашите професионални дуксери за печатење дигитална технологија се светли и не избледуваат. Поради разликата на компјутерските монитори, може да има хроматска аберација во производите, ве молиме разберете.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со информации за големината пред купувањето за да ги потврдите информациите за големината на вашата, благодарам. Совети : можете да ја проверите табелата со големини на левата слика. Нашата големина Е азиска големина која е помала од вашата нормална големина, ве молиме изберете една големина поголема од вообичаената ако не сте сигурни со вашата големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката