• Новак
Марвел Таа-Хулк К. Е. В. И. Н. Дизни+ - Пуловер Качулка За Возрасни-Прилагодено-Кралска Хедер

Марвел Таа-Хулк К. Е. В. И. Н. Дизни+ - Пуловер Качулка За Возрасни-Прилагодено-Кралска Хедер

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Официјална Стока На Марвел Марвел Ше-Халк К. Е. В. И. Н. Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Машки Маици Со Хулк; Женски Маици Со Хулк; Детски Маици Со Хулк; Маици Со Маици Со Хулк; Дуксери Со Хулк; Таа Хулк Адвокат По Право; Кевин; Студија На Марвел; Дизни Плус; Дизни+ Кој Е Одговорен За Одржување На Приказната За Филмскиот Универзум На Марвел Заедно? Тоа е К. Е. В. И. Н. – но можеби не Кевин што го очекувате! Директно од урнебесното финале на сезоната на изненадување На Студијата На Марвел "Таа-Халк : Адвокат", овој официјален дизајн на маици и качулка покажува дека знаете се за тајната "Врска За Зголемена Визуелна Интерконекција На Знаење" во срцето на целата МЦУ. Одличен подарок За обожавателка На Халк или Марвел! Достапно во големини за млади и возрасни и совршено за координација за да одговара со пријателите и семејството. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност. Лесен, рингспун претходно намален француски тери. Ребрести манжетни и полите вклучуваат спандекс. Џерси наредени хауба. Координирање на кабелот за цртање со метални громови. Торбичка џеб. Странично зашиени. Сите покрие шевовите изградба. Голи потреби. 55% памук / 45% полиестер. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката