• Новак
Хомчи Мажи Men И Зима Нова Контрастна Боја Лабава Лежерна Кадифена Јакна, Машка Модна Облека-Најдобар Подарок За Љубовник

Хомчи Мажи Men И Зима Нова Контрастна Боја Лабава Лежерна Кадифена Јакна, Машка Модна Облека-Најдобар Подарок За Љубовник

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : S Биста : 112cm/44.09" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 65cm/25.59" Должина : 69cm/27.17"Големина : M Биста : 118cm/46.46" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 67cm/26.38" Должина : 72cm/28.35"Големина : L Биста : 124см/48.82" рамо : 54см/21.26" ракав : 70см/27.56" должина : 74см/29.13"големина : xl биста : 130см/51.18" рамо : 57см/22.44" ракав : 72см/28.35" должина : 76см/29.92"големина : 2xl биста : 137см/53,94" рамо : 60см/23,62" ракав : 74см/29,13" должина : 78см/30,71"големина : 3хл Биста : 148см/58,27" рамо : 63см/24,80" ракав : 76см/29,92" должина : 80см/31,50"големина : 4хл биста : 157см/61.81" рамо : 66см/25.98" ракав : 78см/30.71" должина : 82см/32.28"големина : 5хл Биста : 166см/65.35" рамо : 69см/27.17" ракав : 80см/31.50" должина : 84см/33.07"што добивате : 1пц Машки блуза ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.5.Секој ден е среќен што го има.2.Стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Одговара : одговара на големината Тип на шема : Чист колорматеријал : Полиестерска Сезона : Цела Сезонакако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија : Секојдневен,Спорт6.Носете памук и коноп за да го изладите летото со домот.Прилика : Дневно, Секојдневен Пол : должина На Менструалниот Ракав : Долги ракави3.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, тексас фармерки, etc Thickness : Standard1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката