• Новак
машки кошули Машка Летна Лежерна Кошула Со 3д Принт Кошула Свртете Јака Кошула Со Кратки Ракави Модна Лабава Врвна Кошула Машки Кошули Црвена + XL

машки кошули Машка Летна Лежерна Кошула Со 3д Принт Кошула Свртете Јака Кошула Со Кратки Ракави Модна Лабава Врвна Кошула Машки

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 42см/16.54 " Ракав : 23см/9.06" Должина : 75см/29.53" . Големина : Л САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 113см/44.49 "Рамо : 43см/16.93 " Ракав : 24см/9.45" Должина : 76см/29.92" . Големина : XL САД : 14 ЕУ : 44 Биста : 118cm/46.46 "Рамо : 44cm/17.32 " Ракав : 25cm/9.84" Должина : 77cm/30.31" . Големина : XXL САД : 16 ЕУ : 46 Биста : 123cm/48.43 "Рамо : 45cm/17.72 " Ракав : 26cm/10.24" Должина : 78cm/30.71" . Големина : XXXL САД : 18 ЕУ : 48 Биста : 128cm/50.39" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 27cm/10.63" Должина : 79cm/31.10" Машки Лето Повик 3d Печатени Кошула Краток Ракав Сврти Јака Кошула Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Специфики на предметот : Сезона : Лето : Менматеријал : Полиестердекорација : должина На Печатење : Редовна должина на Ракавот : Кратка Јака Со Ракави : Свртете Ја Јаката Тип На Шема : 3Д Принтстил : Дневно/Секојдневно што добивате : 1 Х Машка Кошула карактеристика : Л Специјален 3д дизајн за Печатење изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за вашето секојдневно носење!л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.l Јака Надолу, Краток Ракав, печатење l Погоден За Дневна/Секојдневна белешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. машки кошули моден обичен хип хоп дизајнер графичко копче со долги ракави нагоре кратко под 10 5 памучно бело долно пакување тенок фустан спортски зелени големи и високи маици ретро долари аниме 4xl облека 3xl нови 4x машки кошули со долги ракави мода секојдневен пакет графички тенок фит копче надолу бела маица 5 со џебен памучен фустан т термичка јака црна вратоврска без брчки златна карирана розова дизајн кафеава зимска комбо 3xl машка кошула мода долги ракави графичка кратка јакна хип хоп дизајнер копче нагоре под 10 5 памук бело надолу пакет тенок фит фустан спорт зелени големи и високи маици ретро долари аниме фланелен лесен лабав со карирана хауба. Пакетот вклучува : 1 парчиња кошула.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката