• Новак
Инктастична Хипстер Велигден Зајаче Маица

Инктастична Хипстер Велигден Зајаче Маица

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Хипстер Велигденска Маица со графички зајаче зајак облечен во сламена капа, очила и машна. Смешни и уникатни подароци за хипстери и љубители на зајаци. Inktastic Хипстер Велигден Зајаче Возрасни Маица Машки Бура Camo XXL. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. Бродови од Сад. капа очила лак вратоврска зајак смешни пинккарткидс машка облека за возрасни маици маици.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката