• Новак
Пфисир Машки Еластични Половини Памучни Панталони За Плажа Секојдневни Дневни Панталони Небесно Сина 5XL

Пфисир Машки Еластични Половини Памучни Панталони За Плажа Секојдневни Дневни Панталони Небесно Сина 5XL

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Забелешка : Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. 1.Пакет : 1 х Менс Панталони2.Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење. Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистинската Точка Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см). Големина шема . Ознака големина С - - - - - Половината : (36.6") - Колкот : (42.1") -Должина : (40,6"). Ознака големина М - - - - - Половината : (38.6") - Колкот : (44.1") -Должина : (41.3"). Големина На ознака Л - - - - - Половината : (40.6") - Колкот : (46.1") -Должина : (42.1"). Големина НА ознака XL - - - - - Половината : (42.5") - Колкот : (48") -Должина : (42,9"). Големина на ознака 2 XL - - - - - Половината : (44.5") - Колкот : (50") -Должина : (43,7"). Големина на ознака 3 XL - - - - - Половината : (46.5") - Колкот : (52") -Должина : (44,5"). Ознака големина 4 XL - - - - - Половината : (48.4") - Колкот : (53.9") -Должина : (45,3"). Големина на ознака 5 XL - - - - - Половината : (50.4") - Колкот : (55.9") -Должина : (46.1"). Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница. Висококвалитетен и сосема нов дизајн, целиот предмет има контурирано, идеално, женско вклопување. Посета на Нашата Продавница, ќе го најдете она што ви треба! Материјал : Мешавина Од Памук. Сезона : umn, Пролет, Лето, Зима. Повод : Секојдневна, Дневна, Забава, Облека, Спорт, Теретана, Канцеларија, Работа, Фотографии. Лесно е да се совпадне со друга облека. Фит : Опуштено. Материјалот од памучна мешавина е удобен,дише и опуштен,погоден за одмор,дома. Одмор Дневна Панталони, Лето, Сонце,плажа,релаксирачки панталони,безageство, ова е најдобриот начин за одмор. Поради својот лабав стил, погоден е и за спорт.Џогирање, јога, трчање, пешачење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката