• Новак
Менс Бохо Харем Панталони Еластични Половини Лабави Панталони Секојдневни Широки Обични Дно

Менс Бохо Харем Панталони Еластични Половини Лабави Панталони Секојдневни Широки Обични Дно

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Нудејќи голема вредност по непобедливи цени. 100% Сосема Нов И Квалитетен!. Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL. Боја : Црвена,Жолта,Зелена,Кафе,Сива,Морнарица, Бела. Тип : Харем Панталони. Материјал : Мешавина Од Памук. Карактеристика : Еластични панталони за влечење на половината, Ладни и Модни, добро се совпаѓаат со блуза или кошули. Прилики : Секојдневен,Патувачки,Одмор,Забава,Одмор На Плажа,Спортско Трчање. Забелешка : Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. 1.Пакет : 1 х Машки Панталони2.Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење. Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистинската Точка Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см). Големина шема . Големина на ознака М - - - - - Рамо : (26.4") -Биста : (46.9") -Ракав : (36.6"). Големина На ознака Л - - - - - Рамо : (27.2") -Биста : (48.4") -Ракав : (37"). Големина НА ознака XL - - - - - Рамо : (28") -Биста : (50") -Ракав : (37"). Големина на ознака 2 XL - - - - - Рамо : (28.7") -Биста : (51.6") -Ракав : (37.4"). Големина на ознака 3 XL - - - - - Рамо : (29.9") -Биста : (53.1") -Ракав : (37.4"). Ознака големина 4 XL - - - - - Рамо : (31.1") -Биста : (54.7") -Ракав : (37.8"). Големина на ознака 5 XL - - - - - Рамо : (32.3") -Биста : (56.3") -Ракав : (37.8"). Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница. Висококвалитетен и сосема нов дизајн, целиот предмет има контурирано, идеално, женско вклопување. Посета на Нашата Продавница, ќе го најдете она што ви треба! Тип : Харем Панталони. Материјал : Мешавина Од Памук. Шема : Печатени. Сезона : Пролет/Лето/Fall. Карактеристика : Еластични панталони за влечење на половината, Ладни и Модни, добро се совпаѓаат со блуза или кошули. Оваа панталона е совршена за риболов, плажа, голф, летни активности секојдневни прилики и секојдневно носење;тренинг, теретана, трчање, фитнес, тренинг, кошарка, џогирање, вежбање, возење велосипед, пешачење, сите атлетски активности. Достапно во различни бои.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката