• Новак
Баок машки панталони Машки Памучни И Ленени Печатени Џебни Панталони Со Врвки Панталони Со Големи Димензии Печатење Зелено

Баок машки панталони Машки Памучни И Ленени Печатени Џебни Панталони Со Врвки Панталони Со Големи Димензии Печатење Зелено

Rating 
DEN 367.84

Достапност
Производот е достапен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Половината : 81-91см/31,89-35,83" колк : 111см/43,70" ДОЛЖИНА : 104см/40,94" . Големина : М Половината : 86-96см/33,86-37,80" Колк : 116см/45,67 "Должина : 105см/41,34" . Големина : Л Половината : 91-101см/35.83-39.76 "Колк : 121см/47.64 " Должина : 106см/41.73" . Големина : XL Половината : 96-106cm/37.80-41.73 "Колк : 126cm/49.61 " Должина : 107cm/42.13" . Големина : XXL Половината : 101-111cm/39.76-43.70" Колк : 131cm/51.57" Должина : 108cm/42.52" . Големина : XXXL Половината : 106-116cm/41.73-45.67" Колк : 136cm/53.54" Должина : 109cm/42.91" . Големина : XXXXL Половината : 111-121cm/43.70-47.64" Колк : 141cm/55.51" Должина : 110cm/43.31". Големина : XXXXXL Половината : 116-126cm/45.67-49.61" колк : 146cm/57.48" Должина : 111cm/43.70" машки панталони. Менс Памук И Лен Печатени Џебни Панталони Со Врвки Печатење Панталони Со Големи Димензиикарактеристики : € Материјал●изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлики, дизајнот на Постелнина ве прави попривлечни.Панталони за Мажи е одличен избор за работа, секојдневно и забава. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да ставите купување.●Комбинирајте ја машката кошула е лесна и може добро да се собере со врвот.Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Дневен И работен стил : Моден Секојдневен Материјал : Тип На Ленена Шема : Печатена Должина : Долго што добивате : 1 ЕЕЗ панталони. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката