• Новак
Педорт Поло Маици За Мажи Машки Тенок Опремен Обичен Краток Ракав Маици Мода Улична Облека Стилски Маица ГИ2, Л

Педорт Поло Маици За Мажи Машки Тенок Опремен Обичен Краток Ракав Маици Мода Улична Облека Стилски Маица ГИ2, Л

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Сезона : Лето. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно, Спорт. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : кратки ракави. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Пакетот вклучува : 1 Компјутер машка маица табела : . Големина : L Биста : 100cm/39.37" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 63cm/24.80"Големина : XL Биста : 104cm/40.94" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 21cm/8.27" Должина : 64cm/25.20"Големина : XXL Биста : 108см/42.52" рамо : 44см/17.32" ракав : 22см/8.66" должина : 65см/25.59"големина : хххл БИСТА : 112см/44.09" рамо : 45см/17.72" ракав : 23см/9.06" должина : 66см/25.98"големина : ххххл биста : 116см/45.67" рамо : 46см/18.11" ракав : 24см/9.45" должина : 67см/26.38" мека ткаенина.дише и растегливо,отстранувајќи ја потта, ве одржува суви и удобни. обезбедува максимално движење и дишење за време на тренингот. Машката маска за мускулна теретана со качулка е наменета за слобода на движење, дизајн без ракави,цврсти бои и практичен џеб од кенгур напред може да ги складира вашите припаѓања,а вградениот и уреден отсечен ,еластичниот ребрест дизајн на горниот дел,овозможува поголема подвижност во која било насока. Овие дуксери за вежбање без ракави можат да ги покажат вашите силни раце и обликот на телото.Без разлика дали станува збор за вежбање или секојдневен живот,можете да Ги Усогласите овие стилски дуксери во теретана со атлетски шорцеви за време на тренингот или да носите со секојдневни панталони или фармерки за модерен изглед. Кратки ракави фитнес дуксери одлично за сите сезони, може да се носат за слободно време,тренингот за вежбање,фитнес ,бодибилдинг,кревање тегови,трчање, кошарка и други активности на отворено.Совршен подарок за вашето момче, сопруг, син, брат и пријатели. Миење со рака или машина. За да ја обезбедите вашата најдобра големина,внимателно проверете ги информациите за големината за да бидете сигурни дека вашето мерење пред да нарачате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката