• Новак
Ben Hogan Men & Big Men Performance Christ Swee Mase Golf Polo Bulter, до 5XL

Ben Hogan Men & Big Men Performance Christ Swee Mase Golf Polo Bulter, до 5XL

Rating 
DEN 295.68

Достапност
Производот е достапен

Подигнете во покачен стил во голф кошула на Бен Хоган. Оваа поло маица во современи отпечатоци и привлечни бои нуди влага за влага и УВ заштита. Совршен избор за удирање на врските или обична прошетка. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 '', половината : 30-1/2 ", Градите : 37", Рамената : 45 ". На левиот ракав. Ткаенина за влага;

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката