• Новак
Ајомет Машки Стебла За Пливање Летни Машки Пливачки Пролетни Панталони На Плажа И Шорцеви За Спојување И Шорцеви За Машка Табла За Сурфање, БЕЖ ХХЛ

Ајомет Машки Стебла За Пливање Летни Машки Пливачки Пролетни Панталони На Плажа И Шорцеви За Спојување И Шорцеви За Машка Табла

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Машки Ковчези За Пливање Летни Машки Пливачки Пролетни Панталони На Плажа И Шорцеви За Спојување И Сурфање Машка Табла Шорцеви : Тип На Менподел : Споени Лесни и удобни за поседување.Материјал : Полиестер Визуелен enjoyment.It изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Стил : Дневна/Секојдневна Декорација : Без оглед На можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет, може да гарантира дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Должина на панталони : Кратки Панталони Специјална Ткаенина/Моден дизајн сезона : цела сезонаова Е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Што добивате : 1 Х Мажи ПАНТАЛОНИ Ние УДОБЕН И МЕК МАТЕРИЈАЛ : внатрешната обвивка на машките стебла за пливање е изработена од 92%Полиестер и 8% Спандекс, многу добрата дише може да ги одржува вашите спортови удобни, шорцевите за пливање мажи од боксерските стебла за пливање можат да ја заштитат вашата кожа, а исто така може да спречи надворешните панталони да се залепат за кожата. ПОВЕЌЕКРАТЕН ИЗБОР на ГОЛЕМИНИ : ви обезбедуваме различни големини на стебла за пливање мажи 5 инчи и шорцеви на плажа за мажи материјалот на поставата е многу еластичен, што не само што ја штити вашата кожа, туку нема да предизвика непријатност, тродимензионално сечење,постава од 5,5 инчи, мажи стебла за пливање можете според Изберете ја големината што ви одговара. РАЗЛИЧНИ СТИЛОВИ НА БОИ : мулти-боја опционално, ние ви обезбедуваме различни бои машки костим за капење за да одговара на вашите спортови, слатки цртани филмови и овошни модели, може да донесе поинакво чувство во вашиот спорт, да ви овозможи да уживате во вашето спортско време. ВГРАДЕН ДИЗАЈН НА ПОСТАВА : машки стебла за пливање удобен и мек дизајн на внатрешната обвивка, машки стебла за пливање со облога за компресија постојат три надворешни џебови и обложен појас за компресија, надворешниот велкро џеб може да складира предмети што лесно паѓаат, дизајнот на врвката за влечење може автоматски да ја прилагоди еластичноста на појасот, нема да се лизне, Можете да Уживате во слободното време со доверба. НОСЕТЕ ВО ПОВЕЌЕ НАВРАТИ : кратки стебла за пливање мажите можат да бидат погодни за разни спортови на отворено и затворено, плажа, сурфање, пливање и исто така погодни за аеробни вежби како што се спортски сали, обложени шорцеви, исто така, имаат добра функција за апсорпција на пот, машки стебла за пливање што е одличен избор за спорт и фитнес.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката