• Новак
Модерна рустикална цврста маса со столици во рустикално сиво миење

Модерна рустикална цврста маса со столици во рустикално сиво миење

Rating 
DEN 5246.40

Достапност
Производот е достапен

Меѓународните концепти Домашен мебел е за оние кои го ценат мебелот со висок квалитет, дрво со традиционален и елегантен изглед. Ова парче убаво ќе ја надополни вашата кујна или трпезарија. Димензии : 36 "W X 36" D X 36 "H. Димензии на столицата : 18.1" W x 20,7 "D X 41.1" H. Вклучува маса и четири столици. Направено од рустикално дрво од акасија. Стилизирани нозе на Шакер. Подготвени за склопување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката