• Новак
Тарклем на отворено кафе на отворено

Тарклем на отворено кафе на отворено

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Центарот на вашата градина или аранжман за седење со внатрешен двор околу оваа дво-тонска маса на отворено кафе. Пространа таблета со таблета нуди многу простор за попладневни закуски и омилено читање, додека елегантните, црни метални рамки занаетчија модерен изглед во секоја сезона. Пар со вашето седење на отворено и уживајте во ладен пијалок покрај базенот или шолја кафе во вашата стилска сончева соба. Побрзајте го вашиот отворен простор или покриен двор во одржлив стил со оваа маса за коктел од дрво од багрем. Од нашата семејна компанија до вашиот уникатен простор за живеење, СЕИ испорачува широк избор на квалитетен мебел и домашен декор за да го надополни вашиот стил на еден вид. Нарачки добиени пред 15 часот, локален центар за дистрибуција време за во залиха на предмети истиот работен ден. Производ се одликува со модерна маса за кафе во затворен простор/отворено. Карактеристики FSC овластена рамка од дрво и цело време. Дизајн на таблети за брзо сушење. Погодно за внатрешна или надворешна употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката