• Новак
Компатибилни замени за LC сет на високи приноси за приноси: црна, цијан, магента, жолта за употреба во MFC-J491DW, MFC-J497DW, MFC-J690DW, MFC-J895DW

Компатибилни замени за LC сет на високи приноси за приноси: црна, цијан, магента, жолта за употреба во MFC-J491DW, MFC-J497DW,

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со LD производи! Оваа понуда вклучува (1) LC3013 BK висок принос црн, (1) LC3013 C висок принос цијан, (1) LC3013 M висок принос магента и (1) LC3013 Y жолти касети со висок принос; Тие ја заменуваат стандардната серија за приноси LC3011. Овој сет на кертриџ е загарантиран да работи во MFC-J491 DW, MFC-J497 DW, MFC-J690 DW и MFC-J895 DW печатачи. Забележете, пакувањето на мало може да варира и овие касети ќе работат само со печатари купени во САД и Канада. Употребата на компатибилни касети за замена и материјали не ја поништува гаранцијата за печатачот. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. е регистрирана трговска марка на индустријата, ООД корпорација и не е поврзана со овој производ или понуда. Висок квалитет. 100% загарантирано. Ист капацитет како оригинален.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката