• Новак
Мед градини суров мед, северна, лб

Мед градини суров мед, северна, лб

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Мед градините суровиот мед никогаш не се загревал или филтрирал и со тоа ги задржува корисни траги од полен, прополис и восок од пчели што ги обезбедија цветот и пчелите. Суровиот мед содржи здрави количини на траги кои се јавуваат природно, витамини, ензими и аминокиселини. Мени градини суров мед, северна, 2 lb : .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката