• Новак
Машки Чорапи Од Екипаж Од Јагнешка Волна, Термички Топли Зимски Тешки Чизми За Чизми, Пакување

Машки Чорапи Од Екипаж Од Јагнешка Волна, Термички Топли Зимски Тешки Чизми За Чизми, Пакување

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

До 4 пати потопло Од обичните Памучни Чорапи Волна 85%, Памук 10%, Акрилик 5%. Машки чорап големина 10-13. Ќе добиете 3 пара во избрани бои. Висококвалитетни дебели волнени машки чорапи . До 4 пати потопло од вообичаените памучни чорапи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката