• Новак
Повлечете специјалитети за програмабилно мини електронски брзинометар со километража триметар 1,87in. - Матно црно црно лице 2210-0259

Повлечете специјалитети за програмабилно мини електронски брзинометар со километража триметар 1,87in. - Матно црно црно лице

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Програмабилна со која било единица за испраќање што испраќа 3.000 - 90.000 пулсирања на милја на располагање полирана или мат црна завршница во 1,87in. или 2.4in. Металното куќиште со дијаметар со црно или бело мерач на лице има 12 V LED дисплеј за позадинско осветлување Дигиталниот километар има два метари за ресетирање на далечински управувач со единечно копче овозможува лесно менување помеѓу километар и мерач Одделно влечете ги специјалитетите за програмирање мини електронски брзинометар со километар/трипметри 1,87in. - Матно црно/црно лице 2210-0259.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката