• Новак
Уникатни поволни цени за женски сатен пижама против вратот секси ноќна мека миди салон фустан

Уникатни поволни цени за женски сатен пижама против вратот секси ноќна мека миди салон фустан

Rating 
DEN 479.84

Достапност
Производот е достапен

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење. Овој фустан за спиење на сатен за жени е мек, лесен, дише и удобен за носење. Овој фустан е дизајниран со цврста боја и V-вратот што ја прави облеката за спиење секси, но елегантна, и имате различни избори во боја за да одговараат на тоа со срцето. Без оглед на пријатното време на спиење, лежење домашно опуштање, попладневно попладне, или удобна бања, меката и лесна женска ноќна ноќ би можеле да биде компанија со вас цело време. Добар избор е да се биде совршен подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка, девојка или пријатели како логорска облека, или облека за спиење, овие елегантни комплети за облека за спиење се добри избори за жени. Големина (инчи) - -Најдобро Girths на половината 31 1/2 ~ 33 6/7 42 1/2m - 33 1/9 ~ 35 3/7 43 5/7 L 34 5/8 ~ 37 44 7/8xl 36 2/9 ~ 38 4/7 46 1/9xxl - 37 4/5 ~ 40 1/6 47 1/4 уникатни поволни цени женски сатен пижама против вратот секси ноќен ноќен фустан од миди миди 100% Полиестер. Увезени. Пролет лето. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со слични бои. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, ширина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 122 фунти, моделот носи х-мал.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката