• Новак
Амили Жени Цветни Печатење Пресек Вратоврска Брод Вратот Цевка Фустан Без Прерамки Без Грб Мини Фустан

Амили Жени Цветни Печатење Пресек Вратоврска Брод Вратот Цевка Фустан Без Прерамки Без Грб Мини Фустан

Rating 
DEN 128.00

Достапност
Производот е достапен

Жените Цветни Печатење Пресек Вратоврска Брод Вратот Цевка Фустан Без Прерамки Без Грб Мини Фустан. Големина(см)tttttt. t t Length : t71t Bust : t70пресврт : t64. Мt Length : t72t Bust : t74пресврт : t68. Lt Length : t73t Bust : t78пресврт : t72. XLt Length : t74t Bust : t82пресврт : t76. Големина (инч)tttttt. s t Length : t27, 95 t Bust : t27, 56 пресврт : t25. 20 . Мt Length : t28, 35 t Bust : t29, 13 пресврт : t26, 77 . Lt Length : t28, 74 t Bust : t30, 71 пресврт : t28, 35 . XLt Length : t29. 13 t Bust : t32. 28 пресврт : t29. 92 . Спецификација : . Име : Женски Летен Секојдневен Фустан Со Цевки. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Јака : Вратот На Бродот. Должина на ракавот : Без Ракави. Шема : Цветни Печати. Големина : S/M/L/XL. Содржина На Пакетот. 1 х Фустан. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : мини фустан за жени, изработен од полиестер, ултра мек, пријателски за кожата, издржлив и не е лесен за деформација, добра дише и удобен за носење. ДИЗАЈН : Секојдневни фустани за жени, празнични фустани за жени, користете цветен принт, исечок, врзување, врат на брод, без прерамки, дизајн без грб, елегантен фустан од а-линија за жени. ПОВОД : Излегувањето фустани за жени е погодно за летна забава, плажа, работа, шопинг, романтичен состанок, одмор, секојдневен живот, секојдневна забава на отворено или специјални прилики, е основна гардероба. ЕЛЕГАНТНО СОВПАЃАЊЕ : овој женски фустан со цевки е совршен за сандали, високи потпетици, патики, станови, капи и накит. ДОБАР ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : овие летни фустани за жени ќе бидат вашата суштинска колекција. Задолжително во вашата гардероба. Можете да го подарите на вашиот љубовник или девојка како подарок за роденден. Пакетот вклучува : 1* женски а-линија фустан.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката