• Новак
Кего Безжични Мобилни Нијанси Прозорец Саќе Сенка Големина И Боја Прилагодлива Бела Затемнување Ткаенина Бела Кутија 54 w 48 h

Кего Безжични Мобилни Нијанси Прозорец Саќе Сенка Големина И Боја Прилагодлива Бела Затемнување Ткаенина Бела Кутија 54 w 48

Rating 
DEN 910.72

Достапност
Производот е достапен

Click кликни Тука За Keego Ден И Ноќ Безжичен Мобилен Сенка Темно Чеша Сина. Click кликни Тука За Keego Нема Дупчење Безжични Мобилни Нијанси Саќе Прозорец Ролетни. Click кликни Тука За Кего Затемнување Безжични Мобилни Нијанси. Click кликни Тука За Кего Затемнување Безжични Мобилни Нијанси. ГОЛЕМИНА, ТКАЕНИНА ИНДИВИДУАЛИЗИРА. - Кего нијансите можат да прилагодат различна големина во ширина и висина. Ако сакате да монтирате внатре,потребна е минимална длабочина на прозорецот од 2". - Прилагодена ширина На Сенка од 16 " до 59", максималната висина на Сенката е 78". - Ако не можете да ја најдете големината на списокот со големини, ве молиме контактирајте не за вашето барање. . ОБРНИ ВНИМАНИЕ . Ширината не е за ширина на ткаенината, туку за ширина на хардверот. Хардверот е само околу 1/8" пошироко од ткаенината. Речиси нема јаз помеѓу ткаенината и прозорецот! . . 1 МИНУТА ВОДИЧ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА. https : //youtu.be/Nz5p J6iviwc. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА. - Сенка х 1. - Загради х 2. - Завртки х 4. - Сидра x 4 ®Ткаенина со Врвен Квалитет q 100% полиестерски материјал што ја прави ткаенината одлична во текстурата и стабилноста. ●Безжично Ракување●Апсолутно одличен изум за оние семејства кои имаат деца и домашни миленици. Нема потреба да се грижите за задушување. `+ПРИЛАГОДЕНО НАПРАВЕНО СПЕЦИФИЧНО за вас, ние го произведуваме предметот според вашите барања за големина/боја. Потребни се 4 дена за производство и 4~6 дена за испорака. ●ВНАТРЕ или НАДВОР од МОНТИРАЊЕ на монтирање нијансите на ролери бараат минимална длабочина на рамката на прозорецот од 1,5 инчи, ширината на нијансите треба да биде 1/2" помала од ширината на прозорецот, должината на нијансите треба да биде 4 инчи подолга од должината на прозорецот. Надвор од монтажните ролетни, ролетните треба да бидат 4 инчи пошироки и подолги од ширината и должината на прозорецот за подобро покривање. ●ЗАШТИТЕТЕ ЈА ПРИВАТНОСТА● нијансите на затемнување имаат четири слоја со бел ПВЦ слој назад за да ја блокираат светлината и да обезбедат целосна приватност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката