• Новак
Бети Буп-Гроздобер Ѕвезда - Детска Кошула Со Кратки Ракави-2Т

Бети Буп-Гроздобер Ѕвезда - Детска Кошула Со Кратки Ракави-2Т

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Може да очекувате трајна издржливост со оваа 100% Памучна, Младинска маица; нашите дизајни се отпечатени На маици со највисок квалитет на националниот бренд, како Што се Гилдан, Делта, Алстајл и многу повеќе. Нашите маици се предизбрани со двојна игла јака, ракав и полите. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката