• Новак
атуруст Деца Момчиња Шорцеви Постави Краток Ракав Крава Крава Главата Печатење Кошула Со Шорцеви Лето

атуруст Деца Момчиња Шорцеви Постави Краток Ракав Крава Крава Главата Печатење Кошула Со Шорцеви Лето

Rating 
DEN 319.52

Достапност
Производот е достапен

Детски Момчиња Шорцеви Во Собата, Краток Ракав Крава/Крава Главата Печатење Кошула Со Шорцеви Лето Облека. Тој ќе го сака овој комплет облека од 2 парчиња што вклучува кошула со кратки ракави од 1 парче што се совпаѓа со пар шорцеви. Лесна облека!. Големина Шема. Големина (см). 90 t Tops Должина : t35tt Bust : t57ttshors Должина : t23tt Age : t12-24 Месеци. 100 t Tops Должина : t37, 5tt Bust : t60ttshors Должина : t25tt Age : t2-3 Години. 110t Tops Должина : t40tt Bust : t63ttshors Должина : t27tt Age : t3-4 Години. 120 t Tops Должина : t42, 5tt Bust : t66ttshors Должина : t29tt Age : t4-5 Години. 130 t Tops Должина : t45tt Bust : t69ttshors Должина : t31tt Age : t5-6 Години. Ttttt TT T T. Големина(инч). 90 t Tops Должина : t13. 78 t Bust : t22. 44 tshors Должина : t9. 06 таге : t12 - 24 Месеци. 100 t Tops Должина : t14, 76 t Bust : t23, 62 tshors Должина : t9, 84 таге : t2-3 Години. 110t Tops Должина : t15, 75 t Bust : t24, 80 t Shorts Должина : t10, 63 t Age : t3-4 Години. 120 t Tops Должина : t16, 73 t Bust : t25, 98 t Shorts Должина : t11, 42 t Age : t4-5 Години. 130 t Tops Должина : t17, 72 t Bust : t27, 17 t Shorts Должина : t12, 20 t Age : t5-6 Години. Спецификација. Име на предметот : момчиња облека. Боја : темно сина,кремасто жолта. Материјал : ткаена ткаенина. Големина : 90, 100, 110, 120, 130. Шема : печати. Содржина На Пакетот. 1пц х кошула. 1 пар х шорцеви. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : облеката за момчиња е изработена од врвна ткаена ткаенина, без штета на кожата на малите момчиња, мека и удобна за носење. Дизајн : кошулата има краток ракав, јака надолу, со копче надолу, со печатена шема со глава од крава/крава, спарена со пар шорцеви со цврста боја кои имаат затворање на копчиња и патенти. Летната облека го прави вашето мало момче послатко. Прилики : Прекрасна летна облека за момчиња, совршена за носење игра, секојдневно носење, секојдневна облека, спортска облека, облека за фотографија, и погодна за внатрешна или надворешна. Најдобар Подарок : овој комплет облека е многу добар подарок за вашето мало момче на неговиот роденден.На вашето дете ќе му се допадне многу. Пакет И Нега : 1 парче кошула и 1 пар шорцеви. Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не избелувајте ја облеката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката