• Новак
Големиот графички џеб маица на момчето на нација, големини со 4-18

Големиот графички џеб маица на момчето на нација, големини со 4-18

Rating 
DEN 144.00

Достапност
Производот е достапен

Нека добрите вибрации се тркалаат во преголемата графичка џебна маица на оваа чудо на нација. Со својата смела графика и преголемо вклопување, оваа маица за момчиња го опфаќа неговиот стил од игралиште до училишниот двор. Одликувајќи се со плетена мешавина од маичка богата со памук, оваа одржливо изработена мета вклучува рециклиран полиестер-подобар избор за околината. Погоден лев џеб на градите, уникатна предна и задна графика и етикета за удобност без ознаки, ја прават оваа мета што ќе ја достигне повторно и повторно. Само на. Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Преголемо опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот на ребрата. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : Графички на џеб, пред и назад. Графички џеб за момчиња од чудо нација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката