• Новак
Детето на моето дете на Картер, бело тело со долг ракав, 3-пакет, прееми-18м

Детето на моето дете на Картер, бело тело со долг ракав, 3-пакет, прееми-18м

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Супер мек и удобно во 100% памук, оваа 3-пакет на каросерија од моето дете на Картер се совршен почеток на многу симпатични облеки! Со преклопување на рамената за да се направи над-главата лесни и силни прилепувања кои продолжуваат со абење, миење, повторување, секогаш ќе сакате да ги имате при рака. Плус, тие се без ознаки без чешање! Ставете еден и фрлете друг во вашата торба за пелена. Секое парче во овој сет е стандардно 100 од ОЕКО-Текс сертифицирано. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 каросерии. Одговара : Snug. Деколте : Преклопување на рамената. Затворање : прилепува во препоните. Ракави : Долго. Карактеристики : Лесен, ребрест, печатење на сите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката