• Новак
Белење на копчето за избиени момчиња, карирана кошула и графичка маица, 2-парчиња, големини 8-18

Белење на копчето за избиени момчиња, карирана кошула и графичка маица, 2-парчиња, големини 8-18

Rating 
DEN 279.68

Достапност
Производот е достапен

Направете положување на измет со ова училиште што мора да го имате поставено од Бејли. Подготвување на копчето со кратки ракави е доволно кул и доволно случајно за училиште, но може лесно да се облече за секоја пригода. Носете го отворено во текот на координативната графичка мета и спарете се со фармерки или џогери за обичен, но сепак полиран изглед. Материјал : кошула : 100% памук; Маица : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : една кошула пред копче и една графичка маица. Карактеристики на кошулата : јака од точка; Затворање на копчињата; кратки ракави; кариран дизајн. Карактеристики на маицата : екипаж; стил на пуловер; кратки ракави; графички однапред. Момци на копчето со карирана кошула и графичка маица од Беј.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката