• Новак
Беверли Хилс Поло Клуб Момци 4- Маица со кратки ракави и плетени шорцеви, сет на облеки од 2 парчиња

Беверли Хилс Поло Клуб Момци 4- Маица со кратки ракави и плетени шорцеви, сет на облеки од 2 парчиња

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Кратки ракави со кратки ракави на белли Хилс Клуб Момци за кратки ракави; ПРИНЦИЈА НА ДИНОСУАУР; Означете бесплатно. Шорцеви : стил на влечење; еластична половината; Faux luxstring; странични џебови; Лесно вклопување. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Момчињата и плетените шорцеви поставени од Поло Клуб Беверли Хилс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката