• Новак
Се прашуваат момчиња на нација Тери кратки, големини 4- & хаски

Се прашуваат момчиња на нација Тери кратки, големини 4- & хаски

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Тери шорцевите на момчињата од Wonder Nation го опфаќаат секојдневните активности. Овие шорцеви се направени и од мека ткаенина со влечење на лентата за половината за прилагодливо, удобно вклопување. Исклучиво на. Тери шорцевите на момчињата од Wonder Nation го опфаќаат секојдневните активности. Овие шорцеви се направени и од мека ткаенина со влечење на лентата за половината за прилагодливо, удобно вклопување. Исклучиво на.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката