• Новак
Директно фит гејмерски карго на Wrangler® Chart, големини со 4-18

Директно фит гејмерски карго на Wrangler® Chart, големини со 4-18

Rating 
DEN 255.68

Достапност
Производот е достапен

Скратено фит гејмер на Wrangler® Boy Fight Fit Gamer, Sharts 4-18 изработени само за сериозни гејмери, овие шорцеви со директно вклопување на гејмер на Wrangler® Boy, кои се целосно натоварени со сите карактеристики што момчињата треба да останат удобни и подготвени за игра. Овие директно вклопувачки гејмерски карго се карактеризираат со прилагодување на половината, што се погоди токму на природната половината за дополнителна удобност и должината се погоди веднаш на коленото. Направено со мек памук и допир на спандекс за слобода да се протега, свитка и крцка со леснотија. Чистачот на екранот и преголемите карго џебови лесно ги сместуваат конзолите за игри и ги чуваат безбедни и заштитени кога се во режим на исклучување. Внатрешниот џеб за мрежи, исто така, ги задржува ушите безбедни, заштитени и лесно на дофат. Подготвени, поставете, играјте! Овие карго шорцеви се подготвени 1 играч! Директно вклопување, седи на природна половината, удира на колено. Прилагодете го дополнувањето на половината. Товарни џебови - доволно големи за конзола за игри. Меша џеб и чистач на екранот. Слободно да се протега. 98% памук, 2% спандекс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката